Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Odpadkový kôš vonkajší klasický 50 litrov

Kód tovaru: 111022

Odpadkový kôš vonkajší klasický 50 litrov

  • Cena s DPH (20%):62,20 EUR
  • Cena bez DPH:51,83 EUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • Záruka:24 mes.
Množstvo:

Odpadkový kôš vonkajší klasický 50 litrov


Vzhľadovo atraktívne koše. Prirodzene ladí s prostredím vďaka jednotnému tvaru a použitému materiálu. Spájajú v sebe optimálnu ergonómiu a praktickosť. Triezve línie ladia ako s mestskou zástavbou, tak voľnou krajinou.

Jednoduchá inštalácia:
ElkClass 50 l sa upevňuje na štandardný kovový stĺpik (žiarovo zinkovaný) alebo stenu.

Ďalšie špecifikácie:

Koše sú zosilnené proti vandalizmu. Veko sťažuje vyberanie odpadkov. Ukotvujú sa uzamykateľným zámkom na trojhranný kľúč (zámok z nerezovej ocele). Obľúbené pre ľahkú a rýchlu údržbu. Odolávajú poveternostným vplyvom vrátane UV žiarenia a pôsobeniu chemikálií. Vyrobené z nárazuvzdorného polyetylénu stabilizovaného proti účinkom UV žiarenia.

Všetky druhy košov sa otvárajú trojhranným kľúčom (súčasťou dodávky) a zatvárajú zaklapnutím. Konkrétne po odomknutí kľúčom sa veko nadvihne, nádoba sa následne nadvihne o pár centimetrov a vysunie. Hladký vonkajší a vnútorný povrch je prispôsobený pre jednoduché čistenie a údržbu.


POZOR! Stĺpik nie je súčasťou a je potrebné ho dokúpiť tu: STĹPIK pozink priemer × výška: 60x1200 mm, cena 30,90 EUR s DPH.  


Charakteristika:

  • objem 50 litrov
  • vyrobené z polyetylénu

Prečo nám dôverovať
1. DOPRAVA ZADARMO NAD 38 € s DPH!
2. DÔVERA: Už Vám dodávame produkty 15 rokov, máte možnosť vrátiť tovar, fakturácia s DIČ.
3. EŠTE NIŽŠIE CENY! Oslovte nás a my preveríme možnosť získania výrazné zľavy na Vami objednávku tovaru! Stačí krátky dotaz na standmar@standmar.sk
4. Sme špecialisti na špeciálne dopyty! Hľadáte produkt a nemôžete ho nájsť? Potrebujete úpravu existujúceho a neviete kto ju urobí? Zašlite nám popis, my nájdeme za Vás.